Программа курса
Навчання очно(вул.Дегтярівська,8а) і он-лайн
Програма Курс «1С:Бухгалтерія 8.3» BAS для ведення бухгалтерського обліку в Україні - це багатофункціональна програма, яка призначена для автоматизації податкового та бухгалтерського обліку та підготовки бухгалтерської та фінансової звітності. Курси 1С:Бухгалтерія 8.3 (редакція 2.0) для бухгалтерів у навчальному центрі «Успіх» дозволять Вам систематизувати свої знання з бухгалтерії. Протягом курсу 1С Ви будете виконувати безліч практичних робіт, в яких розглядатимуться ситуації, що часто виникають у процесі реального використання програми 1С Бухгалтерія. У вартість курсу навчальна версія програми для практичних домашніх завдань.
Ще курси "Школа Бухгалтерів"
КУрс 1С:Бухгалтерія для менеджерів (первина документація в 1С)
Курс Головний бухгалтер і 1С Бухгалтерия 8.3 (BAS) (курс для бухгалтерів)
Курс Бухгалтер + головний бухгалтер + 1С (BAS) + Me.Doc (курс з нуля)
Курс Програмист в 1С:Бухгалтерія
Переваги навчання на курсах УЦ «Успіх»:
Авторські методики ведення викладання, максимально наближені до сучасного ведення бухобліку на підприємстві
Відмінний викладацький склад; наші викладачі мають величезний досвід роботи, терпіння, і найголовніше, талант. Талант пояснювати матеріал курсу простою та доступною мовою.
Курси 1С для бухгалтерів проводять досвідчені викладачі у наших комп'ютерних класах:
Викладач курсу «Ведення бухгалтерського обліку в 1С: Бухгалтерія 8.3 (BAS)» – Юрчишина Катерина Валеріївна. Викладач комп'ютерних курсів «Користувач основи» «Користувач професійно», курсу «Бухгалтерський облік у 1С:Бухгалтерія», курс «Касир-операціоніст» «Бухгалтер – Касир», веде курси з управління персоналом, кадрове діловодство. Освіта НПУ ім. М.Драгоманова, факультет фіз – мат., магістратура.
Мета курсу "Ведення бухгалтерського обліку в 1С:Бухгалтерія (BAS): опанувати навички ведення бухгалтерського обліку, виконувати баланс, заповнювати всі форми бухгалтерської та фінансової звітності, вести складський та кадровий облік, виконувати всі операції, які проводить бухгалтер та головний бухгалтер у своїй роботі. Під час навчання програми "1С:Бухгалтерія 8.3" розглядаємо багато практичних завдань із використанням конкретних прикладів.
Программа курса для бухгалтеров 1С:Бухгалтерия 8.3 (редакция 2.0) (BAS)
Загальні налаштування у програмі 1С Бухгалтерія
Створення нової інформаційної бази. Основні терміни та поняття комп'ютерного обліку. Ознайомлення з планом рахунків. Введення відомостей про підприємство. Введення інформації до довідників: співробітники, контрагенти, рахунки нашої фірми, необоротні активи. Видалення інформації. Встановлення інтервалів дат. Практичне завдання: наповнення довідників.
Операції та проведення в курсі 1С Бухгалтерія
Форма введення бухгалтерської операції. Журнал операцій. Ручне введення проводок. Введення проводок шляхом копіювання. Збереження введеної інформації. Перегляд операцій та проводок. Журнал проводок. Повний журнал. Практичне завдання: уведення початкових залишків.
Звіти та облік статутного капіталу в курсі 1С: бухгалтерія
Стандартні звіти: оборотно-сальдова відомість, оборотно-сальдова відомість за рахунком, шахівниця і т.д. Деталізація та оновлення показників звіту. Регламентовані звіти. Формування та аналіз бухгалтерського балансу.
Практичне завдання: реєстрація статутного капіталу (ручне введення проводок), купівля обладнання (ручне введення проводок), надходження основного засобу як внесок у статутний капітал (ручне введення проводок), створення звітів.
Робота із замовниками в курсі 1С:Бухгалтерія
Дані Замовника. Робота з документами: Рахунок-фактура, Акт виконаних робіт, послуг, Накладні, податкові накладні, реєстр видачі та отримання податкових накладних. Оплати, банківська виписка.
Касові операції у курсі 1С: бухгалтерія
Облікова процедура. Введення операцій та проводок за допомогою документів. Документи "Прибутковий касовий ордер", "Видатковий касовий ордер". Введення документів шляхом копіювання. Формування та друк касової книги. Практичне завдання: внесення частки до статутного капіталу у вигляді грошового внеску до каси, отримання грошових коштів до каси з розрахункового рахунку на операційно-господарські потреби, здавання грошей з каси на розрахунковий рахунок як внесок до статутного капіталу.
Облік касових операцій.
Прибутковий касовий ордер. Видатковий касовий ордер. Внесення готівки до банку.
Банківські операції в курсі 1С Бухгалтерія
Облікова процедура. Налаштування плану рахунків. Організація аналітичного обліку. Введення операцій з розрахункового рахунку з використанням документа "Банківська виписка". Взаємозв'язок касових та банківських операцій.
Практичне завдання: перерахування суми на розрахунковий рахунок як внесок до статутного капіталу.
Постачальники ТМЦ. Облік розрахунків із постачальниками в курсі 1С Бухгалтерія
Реєстрація постачальника у довіднику "Контрагенти". Реєстрація рахунку в документі "Договір" або "Рахунок-вхід". Створення платіжного доручення. Введення банківської виписки із використанням платіжного доручення. Приходження товарів, матеріалів тощо. Реєстрація податкової накладної. Оформлення повернення постачальнику.
Робота з документами при розрахунках із постачальниками-нерізедентами. Платіжні доручення, банківська виписка валютного рахунку. Розрахунки із постачальниками. Звіряння взаєморозрахунків. Практичне завдання: оплата купівлі основних засобів, придбання матеріалів і товарів, купівля малоцінних предметів, що швидко зношуються, придбання матеріалів підзвітною особою.
Розрахунки з підзвітними особами.
Внесення даних покупців. Робота з документами під час розрахунків із постачальниками-резидентами: рахунок-фактура, накладаючи, податкова накладна, реєстр податкових накладних.
Реєстрація договору. Виписка рахунку. Реєстрація банківської виписки в курсі 1С:Бухгалтерія (BAS). Оформлення витратної накладної. Витяг та реєстрація податкової накладної. Реалізація продукції роздріб через склад магазину. Складські операції: переміщення, інвентаризація тощо.
Практичне завдання: оформити реалізацію виготовленої продукції, придбати та реалізувати товари оптом та в роздріб.
Необоротні активи у курсі 1С: бухгалтерія
Введення необоротних активів у експлуатацію. Безоплатне надходження необоротних активів. Амортизація необоротних активів. Використання документа "Нарахування зносу". Аналіз даних щодо обліку амортизації необоротних активів. Оформлення ремонту необоротних активів документом "Модернізація необоротних активів".
Використання МШП у курсі 1С
Введення в експлуатацію МШП. Аналіз результатів уведення документа. Документ "Списання МШП". Результати введення документа. Аналіз інформації з обліку МШП. Практичне завдання: ввести в експлуатацію придбані МШП, оформити списання електродриля та комплекту свердл.
Врахування витрат на оплату праці в курсі 1С Бухгалтерія
Налаштування плану рахунків. Введення довідкової інформації. Реєстрація співробітників у 1С. Використання документа "Нарахування зарплати".Наповнення пільг. Нарахування авансу. Нарахування та виплата податків з авансу (ЕСВ, військовий збір, ПДФО). Відомість нарахування зарплати.Податки та внески з виплати зарплати (ЕСВ, військовий збір, ПДФО). Нарахування відпускних. Створення документа "Виплата зарплати". Аналіз результатів введення даних із заробітної плати. Практичне завдання: нарахувати зарплату всім співробітникам підприємства, оформити отримання коштів із розрахункового рахунку до каси, роздрукувати платіжну відомість за допомогою документа "Виплата зарплати".
Придбання та витрати товарно-матеріальних цінностей. Випуск готової продукції
Відпустка матеріалів на загальногосподарські витрати. Використання документа "Списання ТМЦ". Відпуск матеріалів на виробництво. Використання документів "Попередня калькуляція" та "Остаточна калькуляція". Оформлення відпустки матеріалів за відсутності достатнього запасу складі. Введення операції з надходження матеріалу "заднім числом". Повторне проведення документів щодо витрат матеріалів. Практичне завдання: визначення собівартості продукції та списання матеріалів на виробництво за допомогою "калькуляції", списання матеріалів на ремонт адміністративного приміщення
Облік необоротних активів, що орендуються, в курсі 1С: бухгалтерія
Створення нового довідника ОС, що коротко орендуються. Створення нового виду субконто "Короткостроково орендовані НА". Реорганізація аналітичного обліку на позабалансовому рахунку 01 "Орендовані НА". Операції із позабалансовим рахунком: постановка необоротного активу, що орендується, на облік. Розрахунки з орендодавцем. Практичне завдання: оформити оплату оренди виробничого корпусу, поставити ОС, що орендується, на позабалансовий облік. Закриття періоду. Фінансові результати за звітний період.
Звітність у 1С: Бухгалтерія
Звіт із зарплати. ПДВ. ЄСВ. Імпорт звітів у програмі ME.DOC
Попередня підготовка: користувач ПК, знання бухгалтерії
Мета курсу 1С Бухгалтерія: освоєння комп'ютерної програми для ведення автоматизованого бухгалтерського та податкового обліку на сучасному підприємстві за допомогою програми "1С:Бухгалтерії 8.3
Після закінчення ви будете вміти : Вести бухгалтерський та податковий облік, налаштовувати програму на ведення обліку, працювати з довідниками програми, вводити до програми бухгалтерські проводки; оформляти типові бухгалтерські документи, формувати стандартні бухгалтерські звіти