Программа курсаОбучение очно (г.Киев, ул.Дегтяревская,8а) или он-лайн
Ціль курсу Бухгалтер+Головний бухгалтер+1С:Бухгалтерія +Me.Doc:
Курс ґрунтовно готує слухача до самостійної практичної роботи бухгалтером та головним бухгалтером з практикою в 1С:Бухгалтерія, виконання звітності у Медок. Школа Бухгалтерії Навчального центру «Успіх» пропонує професійну підготовку для здобуття спеціальності Бухгалтер та Головний бухгалтер з комп'ютерною програмою 1С:Бухгалтерія 8.3 (BAS). Курси Бухгалтерів та Головних Бухгалтерів у Навчальному центрі «Успіх» дають знання для роботи на будь-якому не великому підприємстві одразу після курсу.
Інтенсивний курс спеціальність «Бухгалтер + Головний бухгалтер + 1С:Бухгалтерія 8.3 (BAS) + Me.Doc» готує слухача до самостійної практичної роботи Бухгалтером та головним бухгалтером з 1С. У процесі навчання вирішуються практичні завдання щодо ведення бухгалтерського обліку з використанням програмного комплексу «1С:Бухгалтерія 8.3».
Ще курси Школа Бухгалтерії "Успіх":
Курс 1С:Бухгалтерія для не бухгалтерів та менеджерів (первина документація)
Курс Головний бухгалтер та 1С Бухгалтерія8.3 (підвищення кваліфікації курс для бухгалтерів)
Курс 1С: Бухгалтерія 8.3 (для бухгалтерів) для ведення бухгалтерськогообліку на компьютері
Курс Програмування та адміністрирування в 1С:Бухгалтерія
Курс "Бухгалтер+Головний бухгалтер+1С:Бухгалтерія 8.3 (BAS)" розроблен нашими ведучими викладачами, практикуючими бухгалтерами і головними бухгалтерами.
Наші викладачи:
Горбуненко Людмила Всеволодівна, провідний викладач курсів у Школі Бухгалтерії «Успіх», автор та викладач курсу Бухгалтер, курсу Головний бухгалтер, курсу 1С: Бухгалтерія, інтенсивної програми «Бухгалтер+ Головний бухгалтер+ 1С:Бухгалтерія», курсу програмування в 1С, курс «Касир» Десятирічний досвід викладача у ВНЗ, а також 20 років досвіду роботи головним бухгалтером. Головні особисті якості: уважність, чуйність, оптимізм; вміння зрозуміло і цікаво ввести слухача у захоплюючий світ бухгалтерії. Викладає у навчальному центрі "Успіх" з 2000 року, є завідувачем кафедри бухгалтерії навчального центру "Успіх".
Шульга Світлана Федорівна, ведучий викладач Школи Бухгалтерії «Успіх». Освіта: Український державний університет харчових технологій – диплом магістра, спеціальність «Облік і аудит». Інститут Реклами – диплом бакалавра, напрям «Економіка і підприємництво». Практикуючий бухгалтер з 1996 року, як єдиним бухгалтером на підприємствах малого бізнесу так і керівництво бухгалтерією підприємства на посаді головного бухгалтера. Досвід викладача курсів по Бухгалтерському обліку з 2005 року.
Після інтенсивного курсу «Бухгалтер + головний бухгалтер +1с:Бухгалтерія 8.3 + Me.Doc» молоді бухгалтери відправляться працювати в такій цікавій та нелегкій спеціальності Бухгалтер. Навчальну версію програми 1С:Бухгалтерія та комплект бланків видається у ПОДАРУНОК кожному слухачеві.
Програма курсу «Бухгалтер + Головний бухгалтер + 1С:Бухгалтерія 8.3 (BAS)+отчетность в Медок»
Тема 1. Загальна характеристика та суть бухгалтерського обліку.
Сутність господарського обліку, його види. Види бухгалтерського обліку. Функції бухгалтерського обліку та вимоги до нього. Організація бухгалтерського обліку України. Організація бухгалтерського обліку для підприємства. Облікова політика підприємства Організація документообігу. Господарські процеси, як об'єкти бухгалтерського обліку. Принципи бухгалтерського обліку Методи бухгалтерського обліку.
Структура та методи побудови бухгалтерського балансу. Чотири типи господарських операцій та їх вплив на статті балансу. Бухгалтерські рахунки, їх побудова, зв'язок із балансом. Подвійний запис. Активні, пасивні, активно пасивні рахунки. Обороти та сальдо. Кореспонденція рахунків. Правила складання бухгалтерських проводок. Синтетичні та аналітичні рахунки. Субрахунки. Види активів та зобов'язань.
Документообіг бухгалтерських документів. Облікові регістри. Оборотно-сальдова відомість. Шахівка. Форми бухгалтерського обліку та його характеристика.
Тема 2. Ключові показники програмного продукту «1С. Бухгалтерія для України». Основні терміни та поняття. Ключові характеристики Основні принципи роботи. Можливості. Інтерфейси. Налаштування програми. Користувачі. Створення та налаштування користувачів. План рахунків. Загальні принципи та механізми документообігу. Дата актуальності обліку. Захист періодів. Звіти. Наповнення довідників. Налаштування облікової політики
Тема 3. Облік коштів у курсі Бухгалтер+Головний бухгалтер+1С:Бухгалтерія BAS
Облік касових операцій. Нормативне регулювання. Ліміт залишку. Відповідальність порушення. Каса та касова книга. Прийом видача готівки.
Формування в 1С прибуткових та видаткових касових ордерів.
Облік операцій на поточному рахунку. Нормативне регулювання. Облік інших коштів. Облік кредитів. Облік векселів. Відображення у бухгалтерському обліку.
Формування в 1С платіжних доручень вхідних та вихідних. Банківська виписка.
Взаєморозрахунки з підзвітними особами. Нормативне регулювання. Відображення у бухгалтерському обліку. Деталізація взаєморозрахунків.
Формування в 1С операцій із підзвітними особами.
Тема 4. Облік взаєморозрахунків.
Облік розрахунків із покупця та замовниками. Облік дебіторську заборгованість. Формування резерву сумнівних боргів Облік розрахунків із бюджетом.
Облік взаєморозрахунків із контрагентами в 1С. Договору. Вплив параметрів договору відображення господарських операцій. Взаєморозрахунки з постачальниками. Взаєморозрахунки з покупцями. Облікові механізми. Документообіг. Взаємозалік. Перенесення заборгованості. Акт звіряння взаєморозрахунків. Списання безнадійної заборгованості.
Тема 5. Облік операцій на валюті.
Нормативне регулювання валютних операцій. Операційні та неопераційні курсові різниці. Монетарні та немонетарні статті. Купівля-продаж валюти.
Облік операцій на іноземній валюті в 1С. Основні принципи та механізми обліку. Облік коштів у іноземній валюті. Курси валют. Курсові різниці. Переоцінка валюти. Взаєморозрахунки з контрагентами в іноземній валюті. Купівля валюти. Продаж валют. Розрахунки із постачальником-нерезидентом. Розрахунки із покупцем-нерезидентом. Валютний підзвіт.
Облік виконаних та отриманих робіт, послуг. Приклади відображення послуг наданих та отриманих за взаєморозрахунками з резидентами та нерезидентами.
Облік виконаних робіт та отриманих послуг у 1С. Приклади відображення послуг наданих та отриманих за взаєморозрахунками з резидентами та нерезидентами.
Тема 6. Облік запасів в курсі "Бухгалтер+Головний бухгалтер + 1С:Бухгалтерія (BAS) +Me.DOC"
Надходження запасів. Визначення первісної вартості. Вибуття запасів. Оцінка запасів на дату балансу. Розподіл ТЗР. Облік МШП. Облік витрат за виробництво. Облік готової продукції. Витрати шлюб. Напівфабрикати.
Облік запасів у 1С. Вплив налаштувань Облікової політики на облік запасів. Методи оцінки та вибуття ТМЦ. Введення залишків ТМЦ. Заповнення довідника "Номенклатура". Типи цін номенклатури. Рух запасів за складами. Види товарних документів. Закупівля ТМЦ у постачальника. Оприбуткування ТМЦ. Довіреність. Закупівля через підзвітну особу. Додаткові витрати на придбання ТМЦ, що включаються до собівартості. Повернення постачальнику.
Облік товарів. Приклад визначення впливу з прибутку різних методів списання ТМЦ. Особливості обліку у торгівлі. Патентування. Ліцензування. Ціноутворення. Облік в оптовій та роздрібній торгівлі. Облік знижок. Облік повернення товарів. Облік тари.
Облік торгівлі у 1С. Облік торгової націнки. Повернення товару покупцем. Інвентаризація. Нестачі. Списання.
Комісійна торгівля. Нормативна основа. Облік у комітента. Облік комісіонера.
Облік комісійної торгівлі у 1С Бухгалтерія
Тема 7. Облік основних засобів, інших необоротних активів та нематеріальних активів.
Вступ ОС. Визначення первісної вартості. Облік амортизації. Методи амортизації.
Ремонт та модернізація ОС. Переоцінка ОС.
Загальні принципи обліку необоротних активів 1С. Наповнення довідників. Придбання, постановка баланс ОС. Введення в експлуатацію. Нарахування амортизації. Модернізація та ремонт. Переміщення. Інвентаризація.
Облік інших МНМА. Норматив. Принципи обліку. Оприбуткування. Амортизація. Вибуття.
Облік інших МНМА в 1С.
Оренда. Фінансова аренда.
Облік НМА. Вступ НмА. Визначення первісної вартості. Види НмА. Облік амортизації. Методи амортизації. Переоцінка. Модернізація. Вибуття НМА. Гудвіл. ПСБУ "Об'єднання підприємств".
Облік НмА в 1С. Наповнення довідників. Придбання, постановка балансу НмА. Введення в експлуатацію. Нарахування амортизації. Переміщення. Інвентаризація.
Тема 8. Облік власного капіталу.
Види господарських товариств. Статутний капітал. Пайовий капітал. Додатковий капітал. резервний капітал. Неоплачений капітал. Внесення капіталу. Нерозподілений прибуток (непокриті збитки). Нарахування та виплата дивідендів. Облік фінансових інвестицій.
Тема 9. Облік праці та заробітної плати курс "Бухгалтер+Головний Бухгалтер + 1С:Бухгалтерія 8.3 (BAS)+ Me.DOC"
ПСБО 26 «Виплати працівникам». Рахунки обліку з/пл. ЗУ «Про оплату праці». Інструкція №5, 13.01.2004. Поняття фонду заробітної плати. Види нарахувань. Розрахунок середньої з/пл. Порядок №100: 08.02.1995. Облік трудового часу. ПДФО. ЄСВ. Методика нарахування та виплати відпускних. Методика нарахування та виплати лікарняних. Індексація з/п.
Кадровий облік та облік заробітної плати в 1С. Облікова політика з персоналу. Фізичні особи, співробітники та працівники. Посади. Оклади. Списки нарахувань та утримань. Облік кадрів. Прийом працювати. Переміщення. Звільнення. Врахування відпрацьованого часу. Нарахування зарплати. Виплата авансу та заробітної плати працівникам. Приклади 1С на нарахування лікарняних, відпускних, ін. Звітність з персоналу.
Тема 10. Облік витрат виробництва та калькулювання собівартості продукції.
ПСБО 16 "Витрати". Класифікація витрат. Облік загальновиробничих витрат. Калькулювання нормативної собівартості. Облік фактичних витрат та визначення фактичної собівартості.
Облік виробничої діяльності у 1С. Етапи виробничого обліку. Принципи обліку витрат за виробництво. Накопичення витрат. Нормування у виробництві. Визначення переділів. Розрахунок собівартості за прямими затратами. Розподіл загальновиробничих витрат. Давальницьке виробництво. Облік випуску готової продукції та напівфабрикатів.
Облік реалізації готової продукції.
Облік реалізації готової продукції 1С Бхгалтерія.
Тема 11. Облік фінансових результатів та використання прибутку. Облік доходів та результатів діяльності. Врахування витрат діяльності. Формування фінансових результатів
Облік доходів та витрат у 1С. Вплив облікової політики. Класифікація та рахунки обліку доходів. Класифікація та рахунки обліку витрат. Облік витрат, що розподіляються. Особливості відображення операцій, пов'язаних із нарахуванням доходів та витрат. Врахування витрат майбутніх періодів. Облік у межах статей податкових декларацій. Тимчасові різниці з податку прибуток. ВОНО та ВОНА.
Тема 12. Реєстрація та ліквідація підприємств.
Підприємства різної форми власності та оподаткування. Нормативне забезпечення.
Тема 13. Оподаткування в Україні в курсі "Бухгалте + головний бухгалтер + 1С:Бухгалтерія 8.3 (BAS) + Me.DOC"
Податковий кодекс. Адміністрація податків. Види податків та платежем.
Єдиноподатники юридичні та фізичні особи.
Врахування податку на додану вартість. Податкові накладні. Податкова декларація з ПДВ.
Облік ПДВ у 1С. Принципи та механізми обліку ПДВ. Особливості відображення плинних господарських операцій у податковому обліку. Принципи формування рухів у первинних документах. Реєстрація авансів. Реєстрація податкових накладних. Витяг податкових накладних. Розподіл ПДВ. Формування декларацій з ПДВ. Облік прибуток. Податковий кодекс України. Доходи. Витрати. Декларація з прибутку підприємства. Формування Декларації з прибутку на 1С.
Звіт щодо єдиного соціального внеску. Звіт 1ДФ (ПДФО). Облік у 1С Бухгалтерія
Тема 14. Фінансова звітність.
Методика та техніка складання Балансу, Звіту про фінансові результати, Звіту про власний капітал, Звіту про рух грошових коштів, Приміток до фінансової звітності.
Формування фінансової звітності в 1С Бухгалтерія
Після закінчення курсу Бухгалтерський облік, Головний бухгалтер + 1С Бухгалтерія ви будете вміти:
Бути кваліфікованим бухгалтером чи головним бухгалтером на будь-якому підприємстві. Вести бухгалтерський облік, а також складати звітність у програмному комплексі «1С:Бухгалтерія 8.3». Складати баланс, заповнювати всі форми звітності, знати податковий облік та законодавчу базу.