Успех
на главную написать письмо карта сайта


О центре обучения Курсы Цены Запись на курсы Корпоративные программы
Учебные классы и аудитории учебного центра Успех Киев
Преподаватели учебного центра Успех
Галерея центра Успех
Видеоролики о учебном центре Успех
Наши координаты
Вакансии и резюме


Суспільне визнання

Лиценции на программное обеспечение учебного центра Успех

вернуться к программам обучения вернуться к выбору тем


Курс "Оптимізація та розкрутка сайтів (SEO для пошукових систем)


Кол-во ак.ч. 8 занять по 3 ак. годин (24 ак. годин)
Время Час ранковий, денний, вечірній. Навчання оф-лайн та он-лайн.
Срок обучения в группе курс SEO 8 занять по 3 ак.год група / інд 8 зан по 2 ак.часа

Цена 5000,00 грн група/ 5500,00 грн інд (для фізичної особи)

По окончании курса выдается сертификат

Скидки до 5%

Программа курса

Возможно обучение по Skype!

Преподаватель курсов 3D MAX, курсы ArchiCAD, курсы ландшафтного дизайна на компьютере

Автор та викладач курсу SEO:
Грицай Іхтіандр Олексійович – провідний викладач-практик та seo-фахівець навчального центру Успіх. Досвід викладацької роботи понад 22 роки. Досвід SEO-просування сайтів – понад 20 років. Викладання на курсах SEO ведеться виходячи з вимог сучасного ринку і ґрунтується на реально працюючих практичних прийомах та прикладах. У курсі СЕО використовуються новітні технології викладання.


Студенты выпускники курса SEO оптимизации сайтов для поисковых систем учебного центра Успех (Киев). Преподаватель Грицай И.А.   Студенты выпускники курса SEO оптимизации сайтов для поисковых систем учебного центра Успех (Киев). Преподаватель Грицай И.А.   Студенты выпускники курса SEO оптимизации сайтов для поисковых систем учебного центра Успех (Киев). Преподаватель Грицай И.А.   Студенты выпускники курса SEO оптимизации сайтов для поисковых систем учебного центра Успех (Киев). Преподаватель Грицай И.А.   Студенты выпускники курса SEO оптимизации сайтов для поисковых систем учебного центра Успех (Киев). Преподаватель Грицай И.А.

Попередня підготовка: знання основ HTML та CSS.

Заняття з курсу оптимізації та розкрутки сайтів проводяться в наших сучасних комп'ютерних класах, оснащених усім необхідним обладнанням.

Комп'ютерний клас seo-фахівців

Компьютерный класс seo-специалистов Компьютерный класс web-дизайнеров Учебный класс веб-дизайнеров

Курсы SEO и поисковой оптимизации в Киеве предлагает учебный центр Успех. Преподаватель курса имеет 20-летний стаж и работает по специальности

SEO - Search Engine Optimization, тобто адаптація сайту під вимоги пошукових систем для його вищого ранжування за цікавими для нас ключовими фразами. Курс від навчального центру "Успіх" "Оптимізація та розкрутка сайтів (SEO)" професійно підготує слухача навичкам від вибору домену до внутрішньої оптимізації сайту.

Програма курсу SEO розроблена для тих, хто хоче самостійно займатися пошуковою оптимізацією та розкруткою сайтів. Після проходження курсу Ви зможете працювати як SEO-фахівець, а також просувати свій власний сайт. Лекційні та практичні заняття проводяться у комп'ютерному класі.

Перші два заняття курсу СЕО - це підготовчі заняття для тих, хто хоче займатися пошуковим просуванням, але не має базових навичок роботи з Web. На цих двох заняттях розглядаються основи роботи з Web-технологіями, розбираються всі спеціальні терміни та визначення.

Курсы SEO. Курси SEO 

Программа курсу з розкрутки сайтів

 

Тема N1. "Основи сайтобудування"

Із чого складається сайт, класифікація сучасних інтернет-ресурсів. Що таке хостинг та як він працює. Добір домену. Прив'язка домену до хостингу. Реєстрація домену та хостингу, налаштування DNS. Що таке http://. Коди відповіді сервера (http-відповіді), їх перевірка. Опис процедури створення веб-сайту. Структура веб-сайту. Типи сторінок. Розділи сайту. Основи HTML (мова розмітки гіпертексту). Основи CSS (каскадні таблиці стилів). Принцип роботи скриптів JavaScript. Робота з FTP, SSH. Основи роботи з CMS-системами, види CMS-систем, керування сайтом через системи адміністрування (CMS). Вимоги до «движка» сайту – переваги та недоліки систем управління сайтами (CMS) з погляду SEO. Особливості роботи у CMS Wordpress, Joomla, Opencart. Постановка завдання програмісту для доопрацювання програмного коду CMS.

 

Тема N2. "Пошукові системи"

Завдання та цілі пошукових систем. Історія розвитку пошукових систем. Влаштування пошукових систем, принцип їх роботи. Пошукові роботи, їх види та принцип дії. Бази даних пошукових систем, їхнє оновлення (апдейт). Індексація веб-сайтів та окремих сторінок, робота з адурилками основних пошукових систем. Управління індексацією сторінок у курсі SEO. Швидкість переіндексації веб-сайту, методи прискорення. Пошукова форма. Поняття видачі результатів (органічна, рекламна, графічна та інші види видач). Тенденції розвитку пошукових систем. Регіональний пошук та персоналізація пошуку на прикладі пошукових систем Google і Bing. Можливості пошуку. Розширений пошук. Мова пошукових запитів. Рекомендації для пошукових систем для інтернет-ресурсів.

 

Тема №3. "Введення в курс SEO. Загальні поняття"

Що таке SEO. Необхідність та значення оптимізації. Пошукові системи та СЕО. Відмінність між пошуковими системами для SEO. Значення пошукових систем для сайтів. Цілі та завдання сайту. Цільова аудиторія вашого інтернет-ресурсу, її визначення. Відповідність сайту очікуванням цільової аудиторії у курсі SEO. Оцінка сторінок пошуковими системами: трастовість, цитованість, ТІЦ, PR, AR, DR та інші комплексні оцінки. Ранжування результатів пошуку. Основні фактори, що впливають на ранжування ресурсів в органічній видачі пошукових систем за групами:

 • внутрішні чинники
 • зовнішні чинники
 • доменні фактори
 • соціальні чинники
 • поведінкові фактори
 • загальні чинники.

Основні стратегії, методи та способи просування веб-сайтів у пошукових системах. Поширені помилки та помилки сео-оптимізаторів.


 Тема №4. "Підготовка сайту до оптимізації"

Добір домену. Підбір семантичного ядра. Аналіз ключових запитів у курсі розкручування сайтів. Аналіз конкуруючих сайтів. Вибір основних напрямів.
Вивчення запитів користувачів. Прогнозування списку запитів у курсі розкрутки сайтів. Частотність запитів. Виключення нецільових запитів. Формування
семантичного ядра. Вимоги до «движка» сайту – переваги та недоліки систем управління сайтами (CMS) з погляду SEO. Постановка завдання програмісту
для доопрацювання програмного коду CMS Налаштування реакції CMS на неіснуючі сторінки – налаштування сторінки 404 (з використанням CMS Joomla).
Робота зі спеціалізованими програмами:

 • Key Collector
 • СловоЕБ
 • Сайт-аудитор
 • KeyAssort
 • Rank Tracker
 • МегаЛемма
 • Букварікс
 • SEOMart Organizer
 

Тема №5. "Внутрішня оптимізація сайту"

Структура веб-сайту. Розташування елементів. Ієрархія розділів. Розташування посилань. Навігація, малюнки, фону. Контент. Розміщення вмісту. Оновлення та додавання вмісту в курсі пошукової оптимізації. Назви розділів, папок та сторінок. Виділення у контенті. Тег title. Мета-теги. Заголовки. Виділення шрифту. Зображення та тег alt. Назви зображень. Аналіз та побудова ефективної структури сайту. Карта сайту. Навігація та внутрішні посилання. Оптимізація сторінок сайту Виділення ключових сторінок. Особливості написання SEO текстів для сайту. Інструменти для оцінки та написання SEO-текстів.

Курсы поискового продвижения и раскрутки в Киеве. Обучение для веб-специалистов, SMM менеджеров и web-программистов. В курсе рассматривается внутренняя оптимизация веб-ресурсов, работа со ссылочными биржами, социальными сетями

Тема №6. "Зовнішня оптимізація"


Індекс цитування та PageRank. Зважений та тематичний ІЦ. Релевантність. Ранжування. Способи нарощування маси посилань. Реєстрація в пошукових системах.Реєстрація та робота з каталогами. Види каталогів та їх ефективність у курсі просування сайтів. Дошки оголошень. Тематичні каталоги. Обмін посиланнями у курсі просування сайтів. Аналіз вхідних посилань. Сайти-сателіти. Портальні схеми розміщення контенту. Зовнішні посилання інших ресурсів. "Лінківка" сайтів. Купівля посилань на біржах посилань (з прикладу використання системи sape). Блогове та статейне просування сайтів.
 

Тема №7. "Моніторинг та супровід сайтів. Реклама проектів"


Управління роботою пошукових роботів. Статистика входів. Файл robots.txt – налаштування заборон на індексацію сторінок, папок та розділів сайту. Робота з файлом .htaccess. Мапа сайту Sitemap, особливості її створення. Управління індексацією сайту. Як прискорити появу сторінок в індексі пошукових машин. Пошукове позиціонування. Розсилання на дошки оголошень. Веде розсилку сайту. Несанкціоновані розсилки (спам). Додавання контенту. Контекстна реклама. Банери та реклама на майданчиках. Банерообмінні мережі. Банери на рекламних майданчиках. Власні (внутрішні) банери. Push технології доставки контенту. RSS-канали. Механізми та сценарії використання RSS. Агрегатори RSS-каналів.


Тема №8. "Ефективна взаємодія з користувачем"

Функціональність та потреби. Ергономічність сайту. Юзабіліті. Визначення ергономіки (юзабіліті). Основні засади юзабіліті для курсу розкручування сайтів. Поширені помилки та їх наслідки. Концепція доступності ресурсу. Проблема більшості сучасних сайтів. Вимоги щодо доступності ресурсу. Проблеми пошуку інформації. Необхідність пошуку на сайті. Типові помилки реалізації пошуку. Реалізація ефективного пошуку.

Тема №9. "Просування сайтів у соціальних мережах, блогах та RSS-стрічках"

Особливості просування сайту в соціальних мережах: Однокласники, Вконтакте, Facebook, Twitter. Способи залучення цільової аудиторії у соціальних мережах. Ведення угруповань, груп, розділів. Таргетована реклама. Робота з блоґами, типи блоґів. Етапи створення та ведення блогу та мікроблогу. Особливості використання системи Blogun. Механіки просування за допомогою геосервісів. E-mail маркетинг та використання RSS стрічок.

Тема №10. "Контекстна реклама в Google AdWords та Яндекс.Директ"


Роль контекстної реклами: отримання цільової аудиторії. Види контекстної реклами. Рекламні оголошення та переходи на цільові сторінки. Де відображається контекстна реклама. Способи оплати рекламної кампанії Google Ads. Орієнтовна вартість реклами. Реєстрація, налаштування та націлення рекламних компаній. Особливості написання об'яв рекламної кампанії. Ставки за ключовими словами, стратегія показу об'яви. Інструмент підказки ключових слів. Як досягти привабливості оголошень. Особливості геотаргетингу та тимчасового націлення в контекстній рекламі.Таргетинг на мобільні пристрої. Особливості додавання графічних, медійних та відео оголошень. Оцінка ефективності рекламних кампаній у Google Ads. Оцінка якості ключових слів та оголошень. Число показів та кількість переходів, що таке CTR. Звіти щодо рекламних компаній.

Тема №11. "Практичні прийоми оптимізації в курсі SEO"

Слабкі конкурентні запити. Транслітерація. Помилки. Огляд нестандартних способів просування сучасних веб-сайтів. Вирішення практичних завдань. Обговорення питань. Контрольне загальне тестування з курсу СЕО.


Попередня підготовка до курсу SEO:
бажано знання основ HTML та CSS

Для кого наш курс:
Курси SEO у нашому навчальному центрі призначені для тих, хто вирішив просунути сайт у пошукових системах та пізнати основи оптимізації, тобто дізнатися як ефективно та грамотно просунути сайт у пошукових системах. Якщо у вас немає часу на вивчення матеріалів, ви просто наймаєте оптимізатор. Але для того, щоб найняти спеціаліста самому, потрібно хоча б мати базові знання у цій тематиці. Що зокрема пропонує зробити вам наш центр.

По окончании курса SEO вы будете уметь:

 • понимать принципы продвижения сайтов;
 • проводить анализ сайтов;
 • понимать принципы работы поисковых машин;
 • качественно оптимизировать свои сайты для успешной индексации поисковыми машинами;
 • определять список приоритетных запросов;
 • производить оптимизацию своих сайтов с целью повышения позиции по приоритетным запросам;
 • использовать различные виды рекламы проекта; создавать привлекательные для пользователя сайты;
 • понимать принципы работы поисковых машин;
 • понимать назначение CMS систем и знать лидирующие поисковые системы;
 • понимать основные принципы построения электронных магазинов.
Что за страшный зверь такой seo оптимизация? Разберёмся сначала в seo терминах, чтобы понимать, о чём говорит оптимизатор, ибо есть много непонятных слов, которые используют такого рода специалисты. 
 
Термин SEO на английском звучит так: search engine optimization. Для тех кто не знает английского языка, термин означает поисковая оптимизация. Поисковая оптимизация призвана повлиять на поднятие позиций сайта в выдаче поисковых систем по необходимым ключевым запросам, которые вводят пользователи в поисковых системах. Наверное, некоторые заметили несколько незнакомых слов, например, оптимизатор. Оптимизатор - это человек, который знает, что нужно сделать, чтобы ваш сайт был выше других в выдаче поисковиков. Сама по себе поисковая оптимизация - это комплекс методов направленных на улучшение позиций сайта «в соответствии с требованиями поисковых систем». Поисковая выдача -  это ответ поискового сайта, на заданный запрос пользователя, то есть, результат поиска системы. 
 
Специалист по SEO проводит много действий таких как составление семантического ядра, написание контента для сайтов, закупка ссылок с нужными анкорами, отслеживание позиций и т.д. Список можно продолжать и дальше, но не все так просто как кажется. Поэтому, если вы думаете, что лучше самому посидеть и разобраться, то очень ошибаетесь. Нужно много изучать, а потом применять, нужно, чтобы эту информацию вам преподнес практик, какими являются преподаватели курса SEO в киевском центре Успех.
 
SEO - сложная профессия. Как любое дело, SEO требует времени, терпения, хорошей практики. Очень желательно найти хорошего учителя, который научит разбираться в тонкостях SEO. Реальное количество времени, которое нужно, чтобы разобраться в SEO - около года, при условии, что вам еще будет кто-то подсказывать, где брать информацию и как ее применять на практике (вот где аукнутся курсы SEO).
 
Кроме этого, сфера поискового продвижения все время бурно развивается, информация быстро устаревает, и нужно всегда быть в тренде, читать новости, проходить мироприятия, ибо на блогах часто бывает уже устаревшая информация, которая может привести к нежелательным последствиям, таким как фильтры поисковых систем, отсутствие трафика на сайт, неотображение по ключевым словам в поисковых системах или отображение, но на очень далеких страницах. 
 
Все это должен пройти каждый специалист по СЕО, нужно перечитать много мегабайт текста, много блогов, советов, ну и не обойтись конечно же без помощи друзей и знакомых. Благодаря курсам SEO вам не прийдется перелопачивать весь интернет в поисках нужной информации по продвижению и оптимизации сайтов как это делают начинающие сеошники. Данный курс SEO сможет дать вам быстро те знания по оптимизации сайтов в поисковых системах, которые вам нужны в первую очередь. Как говорят люди, век живи век учись. Та же ситуация в мире seo оптимизации. Если вы готовы приступить к изучению поисковой оптимизации сайтов, тогда нужно запастись временем и терпением.  
 

У всех потенциальных слушателей, которые сомневаются, идти на курсы SEO в учебный центр Успех или нет, возникает несколько вопросов:

 1. Как происходит обучение на курсе SEO?
 2. Каким методами будут продвигаться сайт?
 3. Какие правила нужно соблюдать в SEO-продвижении?

Попробуем в этом разобраться. Итак, вы создали сайт. Как же сделать так, чтобы его начали посещать уникальные пользователи? Для этого вам потребуется дать знать о своём сайте в поисковые системы, на данный момент самые используемые это Google и Yandex. Для того, чтобы увеличить посещаемость сайта и чтобы сайт начал отображаться ближе к первым страницам, надо будет поднимать ваш сайт в рейтинге поисковых систем, а ведь в идеале все хотят, чтобы их сайт был на первой странице. Для каждого поисковика существует индивидуальный алгоритм поднятия сайта в списке. Особенности продвижения сайта в разных поисковых системах - это отдельная тема в нашем курсе SEO, на которую отводится несколько занятий.


Семантическое ядро сайта.
Данное ядро является набором ключевых слов и фраз, по которым поисковая система будет определять, по каким запросам пользователи будут находить ваш сайт. Предположим, ваш сайт связан с ремонтом квартир. Поэтому каждая отдельная страница должна соответствовать своему критерию для поиска, таких как в данном случае – ремонт ванной, как правильно положить ламинат, как поклеить обои и т.д. Для правильного составления семантического ядра сайта в курсе SEO используются специальные инструменты от самих поисковых систем - Keyword tool от Google и система Wordstat от Яндекс. Также студентам предлагается освоить замечательную специальную программу - Key Collector, которая в разы сократит время для подбора ключевых фраз и быстро поможет оценить конкурентность и частотность нужных или ненужных запросов.

SEO оптимизация.
Далее происходит оптимизация каждой отдельно страницы сайта по тем запросам, которые вы задали в вышеупомянутом семантическом ядре. Т.е. для всех страниц должен быть свой уникальный мета-тег, название и подлежащее содержание тематике страницы. Этой теме в курсе СЕО также посвящено немало времени, в течении которого студенты выполняют практическую работу по внутренней оптимизации своего сайта.

Ссылки на ваш сайт.
Для чего же требуются эти самые ссылки? Разумеется, для того чтобы поисковики выдавали ваш сайт на хорошие позиции, нужно сделать его уникальным и полезным для всех пользователей. Если он будет являться таковым, то многие ресурсы будут уже сами ссылаться на такой сайт. Курсы SEO в учебном центре Успех ориентированы на создание естественной ссылочной массы, преподаватель курса даст много полезных рекомендаций по выбору сайтов-доноров.

Есть конечно специальные компании по SEO продвижению вашего сайта, которые однозначно поднимут посещаемость. Но это все равно займет немало времени. Так вы допустим узнаете двигатель продвижения своего сайта примерно только через пару недель. А на получение результата продвижения сайта уходит и то куда больше времени, как минимум месяц, два. Поэтому чтобы получить грамотное продвижение вашего сайта, нужно строго следовать всем правилам. И не стоит верить громким словам рекламы, которые обещают вам мгновенную накрутку, тысячу и более уникальных посетителей в сутки. Это может закончиться плачевно, начиная от того, что ваш сайт упадет в позициях поисковых систем, а то и хуже совсем пропадет, и в самом худшем случае, вернуть его уже на прежнее место не получится.

Подведем небольшой итог. Для того чтобы поднять ваш сайт в поисковиках, вам потребуется:

 • Семантическое ядро (в которое будут входить ключевые фразы для поисковиков).
 • Внутренняя оптимизация всех страниц вашего сайта.
 • Кроме внутренней оптимизации, также потребуется и внешняя (расположение ссылок вашего сайта на сторонних, но при этом тематических ресурсах).
 • Так же вам потребуется уникальный контент, так как поисковики, увидев, что вы просто скопипастили чужой текст, просто проигнорируют страницу, а то и хуже заблокируют в своей системе.
 • Ну и конечно же терпение и только терпение, так как все это не происходит быстро.

Удачи вам в продвижении ваших проектов!
Пошук по сайту
X
Компьютерные курсы
Школа архитектурного и ландшафтного дизайна

Школа бухгалтерии

Школа иностранных языков

Академия бизнес решений

Дистанционное обучение

Курсы психологии


Компьютерные курсы для школьников
 
Онлайн обучение по Скайпу от учебного центра Успех Киев
Ще наші
сайти
Новый сайт учебного центра Успех uspeh.ua Киев
Новый сайт учебного центра Успех uspeh.net.ua/design для дизайнеров в Киеве
Отримайте сертифікат
Autodesk
Учебный центр «Успех» дает возможность получить международный Сертификат Autodesk по курсам Autodesk 3D Max, Autodesk Revit MEP и Revit Architecture
 
Клиенты учебного центра Успех Киев
Нас вітають:
Газета "Все про бухгалтерський облік"
20 лет учебному центру Успех Киев. Нас поздравляют наши клиенты
Медіа група "Авізо"
Вітаємо навчальний центр "Успіх" з Днем Народження! Бажаємо процвітання, успіхів у всіх починаннях. Благополуччя, надійних партнерів та вдячних клієнтів.
Компанія "Корисна картка"
Вітаємо навчальний центр "Успіх" із такою серйозною датою. Бажаємо успіхів, процвітання та більше задоволених клієнтів.
Компанія ООО "ГЛОБАЛ 17 ИСТ"
Ми працювали з Вами вперше, але із задоволенням висловимо нашу подяку викладачеві Вашого навчального центру Грицаю Іхтіандру Олексійовичу!
Агентство інтернет-реклами "3-БІТ"
Співпрацюємо з Навчальним центром "Успіх" не один рік. Ведемо їхню рекламну кампанію в Інтернеті.  Про центр     |     Курси     |     Ціни     |     Запис на курси     |     Корпоративні програми     |     Наші координати
  Developed by Domino    
© 2003-2022 Успіх: курси дизайну, 3d, дизайн інтер'єру, курси web, курси навчання, бухгалтерські, комп'ютерні курси, курси 1С, курси менеджерів, бізнес-курси.